Sisekujundus

Toom-Kuninga 26 kodude siseviimistluse lahendused on inspireeritud Uue-Maailma õdusast ning omanäolisest miljööst. See tugeva kogukonnatundega piirkond on kui uue ja vana ristumispaik, kus meeleolu on soe ja sõbralik. Kodude siseviimistluslahendused rõhuvad hubasusele, kestlikkusele ja kvaliteedile. Valida saab kolme paketi vahel, mida on soovi korral võimalik ka kombineerida.

Kõik kodud on avarad ja valgusküllased. Eluruumide põrandaid katab väärikas kalasabamustris tammeparkett. Seinte üldtoon, sisemiste tahveluste ning põranda- ja ukseliistude viimistlus on valge ning aktsentseina viimistluseks on võimalik valida maitsekas fliistapeet või peeneteraline struktuurvärv. Märgruumides on suureformaadilised täismass plaadid, mida elavdab valgete sihvakate keraamiliste plaatidega dekoorsein koos valgustusega peegliga. Pesuruumidesse on valitud kvaliteetne Hansgrohe sanitaartehnika, Villeroy&Bochi sankeraamika ning klaasseinaga dušinurk või Balteco vann.
 

Valik 1 (standardlahendus)- Soe minimalism

Maheda meeleoluga kodu, kus domineerivad rahulikud toonid ja materjalid ning lihtne vormikeel. Soojust loob naturaalse tooniga kalasaba parkett ning õrna kivimustriga hall täismassplaat. Heledad pinnad ja detailid loovad neutraalse lõuendi, mida jätkata looduslähedaste materjalidega nagu vill ja linane ning toonidega nagusalveiroheline. Siin õhkub stoilist rahu ja hyggelikku soojust kaasaegses võtmes.

Valik 2- Ajatu elegants

Aegumatu ja väljapeetud ilmega kodu, mille efektset monokromaatilist paletti ilmestavad erilised detailid. Valgendatud tamme kalasaba parketi ja elegantse marmorimustriga täismassplaadi kooslus loob helge ning väärika fooni, mida täiendada näiteks vanaroosa või puudrisiniste sametiste tekstiilidega. Sisustamist võib jätkata klassikalisema joonega disainelementidega rõhutamaks ajalooliselt hõngu.

Valik 3- Julge modernsus

Söakama karakteriga kodu, mida iseloomustavad ehedad materjalid ning tumedamad kontrastid. Tummisema ilmega kalasaba parkett ning teralise mustriga mustjas täismassplaat loovad julge koosluse, mida rikastada sügavate täistoonidega ning hoolikalt kureeritud sisustusdetailidega. Siin on ammutatud inspiratsiooni Skandinaavia ja Jaapani funktsionaalsusest, lihtsusest ja puhtast disainikeelest.
 

Elin- Harriet Helemäe

Vali pakett:

Pakett 1
Soe minimalism
Pakett 2
Ajatu elegants
Pakett 3
Julge modernsus
""