Sinu uus maailm!

""
""
""
""

Tutvustus

Sinu uus Kodu

Noor pere oli just saanud oma perre viimase õnnistuse- väikese pesamuna- pisitüdruku. Vanemate rõõm ja aukartus nende kolme väikese tütre elukaare kujunemisel võttis uued mõõtmed. Lisaks armastavale perele, oli vaja leida suurem kodu- praegune lihtsalt jäi liiga väikeseks. Otsingutel kohtuti paljude müüjate- ning maakleritega, nähti palju valikuid, kuid ükski neist ei tundunud „päris see“. Otsinguparameetrites lähtuti eelkõige asukohast- nii nagu see oma kodu rajamisel olema peakski. Mida lihtsam on igapäevalogistika lastele ja vanematele- seda muretum elu. Kuna pere liikmete liikumised on väga erinevad, siis oli õige otsus võimalikult keskne asukoht- igale poole lihtne suunduda. Väikeste lastega peeti ka oluliseks rohelust, parke, mänguväljakuid- see leiti Uue- Maailmas. Hubane linnakeskkond, rõõmsad naabrid, heaolu.

Toom- Kuninga 26 asub suurte tänavate liiklusmürast eemal ning moodustab naaberkinnistuga ühtse peegelpildis hooneteansambli. Tänavahoone on ehitatud eelmise sajandi alguses ning algselt planeeriti ka ehitada hoovimaja, kuid see lükkus edasi. Täna on kinnistule planeeritud kaks hoonet- täielikult renoveeritud ajaloolise kujundusega tänavamaja ning uus moodsa disainiga hoovimaja. Kaks eri ajastut moodustavad unikaalse koosluse ja lisaks kaunile visuaalile pakuvad ka tehnoloogiliselt mugavaid lahendusi. Hoonete projektid on valminud koostöös arhitektuuribüroo RAAM Arhitektid ning eriosade tehnilised lahendused kaasaja tippspetsialistide poolt. Kinnistul on lahendatud turvaline parkimine sisehoovis, sisehoov laste mänguväljaku ja puhkamisalaga. Hoovi pääs on mobiilselt avatavate väravate kaudu ning ala on kaetud videovalvega- on turvaline tunne pisemad pereliikmed õue mängima lasta teadmisega, et kõik on turvaliselt hoitud.

Mõlemas majas on viis avarat ja unikaalse planeeringuga korterit, tänavamajas soklikorrusel ka tulevane pind kontoriks- kohvikuks- butiigiks. Korterid on planeeritud vastavalt päikese liikumisele, ruumilahendused optimaalseimalt kujundatud eraldades päeva- ning õhtutsoonid. Kõigis korterites on individuaalne soojustagastiga täisautomaatne ventilatsioonisüsteem. Ruumid on köetud põrandaküttega ning iga ruumi on võimalik eraldi lokaalselt, kui ka mobiilselt juhtida. Korterite siseviimistluse on koostanud Japandi disainipõhimõtteid arvestades- kombineerides Jaapani puhta vormi ning Skandinaavia funktsionaalsuse.

Oma uue Kodu valikul aitab Sind pikaajalise kogemusega müügimeeskond- nõustame, planeerime ja juhatame Teid koos oma uue kodu rajamisel.

"" ""

Asukoht

Toom- Kuninga 26 asub suurte tänavate liiklusmürast eemal ning moodustab naaberkinnistuga ühtse peegelpildis hooneteansambli. Tänavahoone on ehitatud eelmise sajandi alguses ning algselt planeeriti ka ehitada hoovimaja, kuid see lükkus edasi ning algne plaan teostatakse kaasaegselt.